Menu

Oferta

Znajdujecie się Państwo na stronie internetowej prowadzonej przeze mnie Kliniki dla Koni. Zachęcam do dokładnego zapoznania się z informacjami na niej zawartymi, co pozwoli na zapewnienie Państwa ulubieńcom należytej, specjalistycznej opieki medycznej.

 

Już na początku 2009 roku uruchomiliśmy dla Państwa nową siedzibę z pełnym zapleczem diagnostycznym i możliwością leczenia stacjonarnego. W klinice mieści się zamknięty blok operacyjny z dwoma boksami anestezjologicznymi do bezpiecznego kładzenia i wybudzania koni; trzy pomieszczenia ambulatoryjne, w tym jedno z zapleczem ginekologicznym, apteka i pomieszczenia biurowe. Ponadto dysponujemy  42 wygodnymi boksami dla koni pozostających na leczeniu stacjonarnym (każdy z oknem na zewnątrz) oraz trawiastymi wybiegami. Do badań ortopedycznych  służy zadaszony plac (400 m²) o twardym podłożu jak i tej samej wielkości hala o miękkim podłożu.

 

 

W celu zapewnienia naszym pacjentom odpowiedniego ruchu i rekonwalescencji dysponujemy zadaszoną karuzelą z podłożem z kostki gumowej oraz niezbędnymi urządzeniami rehabilitacyjnymi (laser, Shock wave, terapeutyczne ultradźwięki, pole magnetyczne, TENS). Uruchomieliśmy również basen z bieżnią. Bieżnia wodna jest rewelacyjnym urządzeniem do zabiegów rehabilitacyjnych. Dzięki temu, że posiadamy w pełni wyposażone cztery mobilne ambulansy świadczymy również pełen zakres usług na miejscu u Klientów. 

Dogodne położenie w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych wokół Poznania, 1 km od węzła autostrady A2 pozwoli Państwu szybko i łatwo do nas trafić.

 

Zapraszam,
Dr med. wet. Maciej Przewoźny


Załączniki